Wakacyjne ładowanie akumulatorów.

Nie sposob wymienić miejsowości, które odwiedziłam i miejsca które zwiedziłam podczas tych wakacji. Powiem krótko POLSKA TO PIĘKNY KRAJ.

Dziś wyruszam do Kołobrzegu. Zaczęłam od mniejszej wody na wspaniałych Mazurach, teraz rzucam się na duże fale.

2 komentarze do “Wakacyjne ładowanie akumulatorów.”

1. No akumulatory już chyba naładowane, ale zaraz zaraz… na blogu jakoś cisza. Czyżby wakacje były za krótkie? Czy to może początek roku szkolnego tak daje się we znaki?

2. Ciągły wyścig z czasem, ale dzięki naładowanym akumulatorom – DAJĘ RADĘ i to skutecznie daję radę.
    No, a teraz obiecuję wrócić na blog.